• +90 533 632 59 88
  • +90 532 776 80 06
  • Turkish English German Russian
Hizmet Politikası
VIP Transfer Hizmet Politikası

Hizmet Politikası

Eşsiz güzellikleri ile muazzam bir tatil yeri olan Marmaris, pek çok insanın özellikle yaz aylarında doğru tercihi olmaktadır. Yeşil mavi ve deniz kum bütünleşmesinin ortak noktası olan Antalya Gazipaşa'da çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Elbette ki bu konuda yapmış olduğunuz rezervasyon konaklama konusundaki sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Gazipaşa'ya ulaşmak için uçak yolculuğunu tercih edenler Gazipaşa-Alanya havalimanında muazzam bir hizmetten faydalanabilir.

Gazipaşa - Alanya Havalimanı Transfer ile birlikte sorunsuz bir yolculuk planlaması daha rahat bir tatil için size yardımcı olacaktır. Kendini sevdikleriniz ve aileniz için bu güvenilir ulaşım sisteminden istifade etmeniz çok önemlidir. Bu ikamet kadar, sizi ulaştıracak sistem sayesinde rahat bir yolculuk size gerçekten önemli bir avantaj sağlayacaktır. Tamamen bu iş için uzman şoförler ve uzman bir kadronun çalışma anlayışı size destek vermektedir. Buna mukabil olarak çok kaliteli araçlarla güvenilir bir hizmet ortaya çıkmış durumdadır. Otomobil ve minibüs çeşitleri ile isteğinize uygun bir planlamalı yolculuk sizin için ortaya çıkmaktadır.

Rahat, konforlu ve güvenilir araçların bu konuda gerçekten çok büyük katkısı bulunmaktadır. Gazipaşa - Alanya Havalimanı GZP Taxi transfer hizmet başarıyla sonuçlanması için rezervasyon konusunda hemen harekete geçmelisiniz. Günün hangi saatinde havalimanına inerseniz sizi bekleyen araç, rahat ve keyifli yolculuk için size katkı sağlayacaktır. Tatilinizin hemen başlamasını istiyorsanız, emniyetli ve rahat yolculuk için gerekli adımlar atmalısınız. Bu şekilde rahat ve güvenilir bir tatil sizi bekliyor olacak.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR ULAŞTIRMA KOORDİNASYON MERKEZİNİN ALANYA/GAZİPAŞA YENİ TAKSİMETRE ÜCRET TARİFESİ ektedir

Taksimetre açılış ücreti =20₺
Km ücreti                         =30₺
Saat ücreti                       =84₺
Birim mt (100m)              =3₺
Birim zamanı(1dk)           =1.40₺
Kısa mesafe ücreti          =90₺

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.